B-Serisi

Hem anne-baba hem sevgili olabilenlere.
Araç tasarımı

Araç tasarımı.
Yeni nesil B-Serisi, donanım çizgileri, tasarım paketleriyle olduğu gibi, göz alıcı malzemeleri ve renkleriyle de daha sportif ve her zamankinden daha fazla kişiye özel.
Kendinden emin, sportif görünüm.

B-Serisi'nin karakteristik dış mekanı, işlevsel tasarımı yerleşik sportiflikle birleştirerek iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor. Kama şeklindeki motor kaputunda başlayıp tavan direklerinin üzerinden çarpıcı sportif arka kısma uzanan sportif çizgileri, geniş iz açıklığı ve çıkıntı formlu çamurluklar. B-Serisi'nin ne kadar özel olduğunu anlamak için kısacık bir bakış yeterlidir.

Güzel ve marifetli. Ne de olsa en iyi ellerden çıkmış.

Dinamik olarak tasarlanmış ön tampon eteği, ince hatlı farlar ve dikkat çektiği kadar dikkatini veren sıra dışı bir ışık gösterisi. Sürücü, opsiyonel donanım olarak temin edilebilen yüksek performanslı LED farlar ile bağlantılı olarak kapıların kilitleri açılırken mavi bir ışık tarafından karşılanır.

Yüksek yük konforu sunan güçlü tasarım.

Sportif boyut oranları, geniş bir bagaj açıklığına ve alçak bir yükleme kenarına sahip olmanızı sağlar. Konturları belirgin kaplama ve krom süsleme çıtası, arka tampondaki dinamiklik vurgusunu ön plana çıkarıyor. Resimde, daha kısa krom süsleme çıtası ve 2 çıkışlı egzos tertibatıyla öne çıkan sportif AMG Tasarım Konsepti gösterilmektedir. Araç tamponuna entegre edilmiş paslanmaz çelik egzos çıkışı süslemeleri tasarıma güçlü bir son dokunuşta bulunuyor.

Abartısız, ancak iddialı bir duruş.

Sportif zarafet B-Serisi'nin işlevsel iç mekanını karakterize etmektedir. Kontrast dikişleriyle kızılcık kırmızısı deri kaplı, konforlu ve zarif koltuklar, en yeni trendlerle uyum sağlamaktadır. Tasarım konseptine ve seçili paketie bağlı olarak kaliteli malzemeler ve çekici renklerdeki süsleme ve döşemelerden seçim yapabilirsiniz. Elektrikli koltuk ayarı kumandasının gümüş krom kaplanması gibi detaylar aracın çarpıcı tasarımına vurgu yapmaktadır. Gerçek stil ayrıntılarda gizlidir.

Bakışlar yetersiz kaldığında.

Burada seçkinlik, modernlik ve bireysellik değerlidir. Bu kendini geniş ana ünite ekranında olduğu kadar zarif grafikleriyle kombine göstergede de göstermektedir. Diğer bir dikkat çekici özellik ise 3 kollu direksiyon simidi tasarımıdır. Burada alttan düzleştirilmiş, kırmızı kontrast süsleme dikişlerine sahip çok fonksiyonlu spor deri direksiyon simidi versiyonu görülmektedir. Harika bir şekilde düzenlenmiş şık iç mekan tasarımı on iki farklı renkteki opsiyonel ambiyans aydınlatması ile tamamlanır.

Karakteri siz belirlersiniz.

B-Serisi'ne kendine özel karakterini siz kazandırın; klasik ya da sportif. Farklı donanım çizgileri ve paketleri sayesinde bu çok kolay. Fotoğrafta gösterilen: Güçlü AMG Tasarım Konsepti. Çekici donanım çizgisi Style, bireyselliğe vurgu yapar ve kendinden emin bir izlenim bırakır. Urban donanım çizgisi sportif dışavurumcu karakteri vurgularken, AMG Tasarım Konsepti donanım çizgisi dinamik sportif bir görünüm sağlar. Seçim sizin.

Konfor

Konfor; B-Serisi ve sevdikleriniz ile yolda.

B-Serisi araçlar gerçekten çok yönlüdür.

Geniş Alan

Sürüş özellikleri

Gündelik hayatı ve şehri arkanızda bırakın. Yalnız dağlara ya da tüm ailenizle birlikte denize doğru yola çıkın. Mercedes-Benz kullanmanın verdiği iyi his, her yerde size eşlik eder.

Tüm yolların hakimiyeti sizde.

Rahat bir aile gezisi ya da sportif keyifli bir sürüş; pırıl pırıl B-Serisi her zaman yola çıkmaya hazır. Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC virajlı yollarda, yağmurda veya karda en iyi dinamiklik, çekiş gücü ve verim oranını sunar.

Elektronik stabilite programı ESP®, dinamik sürüş manevralarında ve ani kaçış manevralarında B-Serinizin kaymasını engeller.

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

Aktif fren yardımcısı

Yüksek performanslı LED farlar.

Park yardımcısı

DISTRONIC, aktif takip yardımcısı

Şerit takip yardımcısı

PRE-SAFE® sistemi

Aktif fren yardımcısı

Kör nokta yardımcısı

DISTRONIC, aktif takip yardımcısı

Fren yardımcısı sistemi BAS

Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

Geri görüş kamerası

Aktif Park Yardımcısı PARKTRONIC (isteğe bağlı)

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı

Adaptif Uzun Far Yardımcısı (isteğe bağlı)

Yüksek performanslı LED farlar

Resimler ve videolar

B-Serisi'nin resim ve videolar.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin