Yönetim Kurulu Başkanı'ndan

Başkan'ın Mesajı

Gelecek Otomotiv Grubu olarak Mercedes-Benz markasının uluslararası standartları altında satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmanın gururunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz kalitesi ve teknolojisi hiç şüphesiz önemli gurur kaynaklarımızdan biri. Sektörümüzde sıradışı işleri başarma çabası ile faaliyetlerimize yön veriyoruz.

Alanlarında uzman personellerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile Diyarbakır, Erzurum ve İstanbul acentelerimizde müşterilerimize ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretiyoruz. Bünyemiz çatısı altında başarılar getiren girişimlerimizi işimize gösterdiğimiz özene ve yenilikçi, dinamik ve güçlü bir topluluk olmamıza borçluyuz.

İş disiplinimiz ve istikrarımız sayesinde müşteri memnuniyeti oranlarımızı en üst seviyelere çıkarma hedefimiz ilk günkü hızla devam ediyor. Değişimleri fırsata çeviren, doğru ve akılcı çözümler üreten ve hızlı aksiyon alan çalışkan ekibimiz, yenilikçi çizgimiz ve uzun vadeli planlarımız sayesinde sektörün anahtar oyuncularından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu vesileyle Gelecek Otomotiv olarak ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla önemli rol oynayan değerli çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Gelecek Otomotiv olarak müşterilerimiz için sürekli yenileniyor ve gelişerek en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bizim için en önemli şey “Müşteri Mutluluğu”. Bu amaçla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalıştığımızdan emin olmanızı isteriz.

Her şey sizler için; “Çünkü sizler Gelecek Otomotiv için değerlisiniz.”

Saygılarımla…

Beşir Acar