Emniyetiniz için en yüksek kalite.

Mercedes’inizin sürüş özellikleri, konforu ve değer koruması açısından ilk seçim.

Mercedes-Benz orijinal parçaları, araç üreticisi olarak Mercedes-Benz’in tüm bilgi birikimini birleştirmektedir. Bu parçalar aracınız için özel olarak geliştirilir ve aracınızın diğer yapı parçalarına ideal şekilde uyarlanır. Hassasiyet ve uzun ömürlülük için.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Test edilmiş emniyet ve güvenilirlik
  • İlgili araç için özel olarak geliştirilmiş
  • Katı Mercedes-Benz talimatlarına göre test edilmiş
  • Tüm ürün yelpazesinin dünya çapında hızlı şekilde kullanıma sunulması
  • Sıra dışı kalite ve uzun ömürlülük

Aldatıcı derecede gerçek: Sahte ürünlere dikkat edin.

Üzerinde Mercedes-Benz yazan her şey maalesef Mercedes-Benz değildir. Sahte ürün üreticileri otomobil yedek parçalarının sahtesini üretmek konusunda giderek daha da uzmanlaşıyor. Bu kapsamda fren balataları, ön cam, yürüyen aksam parçaları veya filtreler gibi güvenliğe ilişkin parçaların da sahtesi daha fazla üretilmeye başlandı. Günümüzde taklitler aldatıcı derecede gerçek görünmekte ve uzmanlar tarafından bile ilk bakışta taklit oldukları zor anlaşılmaktadır.

Sahte yedek parçalar bir emniyet riskidir.

Sahte ürünler sadece ekonomik zarar oluşturmakla kalmaz. Taklitleri düzenli olarak Mercedes-Benz orijinal parçaları ile karşılaştırıyoruz; sonuçlar korkutucu. Örneğin sahte bir fren balatası, frenleme mesafesini 15 metre kadar uzatıyor. En kötü durumda, yani sahte ürünün bozulması durumunda, ciddi bir kaza meydana gelebilir. O nedenle yedek parça satın alırken yalnızca Mercedes-Benz acentenize veya yetkili servisinize güvenin.

Mercedes-Benz orijinal parçaları ile ilgili daha fazla bilgi için acentemizi arayabilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.