Yeni E-Serisi Sedan.

Aklın başyapıtı.
Araç tasarımı

Sezgisel stil belirleyici.
Mercedes-Benz E-Serisi Sedan'ın şık araç tasarımı, modern bir stil ve düzeyli bir sportiflik sunar; hem de şaşırtıcı bir kolaylıkla. Her bir çizgi duygusal netlik prensibini izler. Standart donanıma ilave olarak üç donanım çizgisi ve asil bir renk ve malzeme seçimi kişisel isteklerinizi karşılar.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

İster yoğun trafik saatlerinde, ister uzun yolda ister bilinmeyen yollarda olsun - E-Serisi Sedan'ınız sizi stresli koşullarda hissedilir şekilde rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

PRE-SAFE® PLUS

Şerit Takip Paketi

Aktif Fren Yardımcısı

PRE-SAFE® Impulse Yan güvenlik sistemi

PRE-SAFE® sistemi

AIR BODY CONTROL havalı süspansiyon sistemi

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

DYNAMIC BODY CONTROL sertliği seçilebilen süspansiyon

360° kamera sistemine sahip park paketi (isteğe bağlı)

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı (isteğe bağlı)

MULTIBEAM LED Far Teknolojisi (isteğe bağlı)

Yüksek performanslı LED farlar

Bağlantılar

E-Serisi Sedan ile birlikte ağ bağlantısı ve dijitalleşme alanlarında, odağında sizin bulunduğunuz yeni bir çağ başlıyor. Sezgisel kullanımı, fonksiyonel olarak anlamlı ve aynı zamanda çekici bir tasarımla birleştiren tümüyle yeni bir kumanda konseptini deneyimleyin.

Geniş ekranlı kokpit

Dokunmatik kontrol. Kolay, mantıklı ve sezgisel.

Audio 20 USB

Mobil cihazlar için kablosuz şarj sistemi

Akıllı telefon entegrasyon paketi

Audio 20 USBBurmester® Surround ses sistemi (isteğe bağlı)

Burmester® 3D Surround ses sistemi (isteğe bağlı)

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı (isteğe bağlı)

Dijital Literatör (isteğe bağlı)

Ön camda sanal gösterge paneli (isteğe bağlı)

Aklın Başyapıtı

Aklın başyapıtı E-Serisi, hayatınızı kolaylaştırmak için üretildi.Şimdi, E-Serisi'ndeki Mercedes me connect hizmetleri sayesinde, otomobilinize uzaktayken bile çok yakınsınız. Uzaktan Merkezi Kilit Kontrolü özelliğiyle otomobilinizi uzaktan kilitleyebilir, kilidini açabilirsiniz. Uzaktan Araç Durumuna Erişim ile lastiklerinizin basıncından silecek suyunuza kadar her türlü bilgiyi, sanki direksiyonunuzun başındaymış gibi bilirsiniz. Şimdi aracınıza uzaktayken bile hakimsiniz.

Mercedes me connect uzaktan erişim hizmetleri, 2017 imal yılı Mercedes-Benz otomobil ile ücretsiz edinilebilen bir Mercedes me hesabı gerektirir. Kullanıma açılmasından itibaren üç yıl süre ile ücretsiz sunulur. G-Serisi'nde bu hizmetler değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için Mercedes-Türk bayileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Online Test Sürüş

E-Serisi Sedan ile test sürüşü.
E-Serisi'nin benzersiz özelliklerini birebir yaşamak mı istiyorsunuz? Size en yakın Mercedes-Benz bayimizden test sürüşü için bir randevu alın.

Resimler ve videolar

E-Serisi Sedan'ın resimleri ve videoları.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin