Yeni GLA

Kendi yolundan git.
Öne çıkan araç özellikleri

Öne Çıkanlar
Her bakışta daha fazla karakter.

GLA'nın her yerinden merak ve macera açlığı okunur. Çarpıcı radyatör ızgarası çıtaları ve yükseltilmiş tamponla varlığı şimdi daha da fazla güç yayar.

Normların dışında hareket halinde.

Yolda ve ötesinde daha fazla çekiş, daha fazla denge ve daha da fazla olasılık: Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC her türlü maceraya hazırdır ve çok sayıda motor çeşidi için mevcuttur.

Her şeyi oluruna bırakın. Ve mükemmel şekilde bağlantıda kalın.

Yalnızlığın keyfini çıkarın ve aynı zamanda herkesle paylaşın. Yeni GLA'da akıllı telefonunuzu isteğiniz doğrultusunda mükemmel şekilde entegre edebilirsiniz. Çok sayıda fonksiyon ve uygulama en iyi şekilde kullanılabilir ve görüntülenebilir.

Bol bol yükleme.

Daha da fazlasını keşfetme.Alışveriş çılgınlığından uzun seyahatlere – yeni GLA her türlü maceraya hazırdır. Yük bölmesini isterseniz bir düğmeye basarak veya bir ayak hareketiyle açabilirsiniz.

Konforu 360° arttırın.

İster park edin ister manevra yapın – bağlı dört kamera isteğe bağlı olarak gerçekçi bir çevre görünümü sunar. Daha az endişe ve daha fazla izlenim için.

Bırakıp gitmek. Ve hala mükemmel biçimde bağlı kalmak.

Yalnızlığınızın tadını çıkarırken aynı zamanda onu herkesle paylaşın. İsterseniz yeni GLA'ya akıllı telefonunuzu mükemmel biçimde entegre edebilirsiniz. Çok sayıda fonksiyon ve uygulama optimal biçimde kontrol edilebilir ve gösterilebilir.

Sınıfının en sportif arazi aracı.

Yeni GLA macera merağı ve heyecanı anlamında gerçek bir arazi aracıdır. Buna karşılık dinamik tasarım hatları neredeyse bir sportif coupé gibi safi ileri itiş gücü yayar. Kendiniz görün ve hayran kalın: Yeni GLA herhangi bir kategoriye sığmaz, ancak yaşamınıza mükemmel biçimde uyum sağlar.
Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.
Kazasız sürüş yolunda. On yıldan uzun bir zaman önce PRE-SAFE® ile başladığımız ve DISTRONIC, aktif takip yardımcısı ile devam ettiğimiz şeyi şimdi sürüşte yeni bir boyut haline gelecek biçimde geliştirdik: Mercedes-Benz Intelligent Drive – konfor ve güvenlik artık birleşmiştir. Yeni GLA'da bunu görebilir ve hissedebilirsiniz. Ağ yapılandırması sayesinde – güvenlik uzmanlarımız buna "sensör tümleştirme" adını verir – akıllı yardımcı sistemler, tüm araç çapında konumlandırılmış sensörleri kullanarak karmaşık durumları analiz eder ve potansiyel trafik tehlikelerini daha iyi bir biçimde tespit eder. Donanımların kullanılabilirliği seçilen motor ve konfigürasyona bağlıdır. Detayları, her model için verilen donanım bilgilerinde bulabilirsiniz. İster trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, GLA'nız tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.
Gece daha fazla güvenlik.

Yüksek performanslı LED farlar çarpıcı görünümlerinin yanı sıra daha geniş ışık dağılımı, gündüze benzer ışık rengi ve düşük enerji tüketimi ile gece daha fazla güvenlik sağlar. LED teknolojisine sahip arka lamba görsel vurgular sağlar ve görünebilirliği iyileştirir.

Şimdi her şey gözünüzün önünde.

PARKTRONIC sistemli park yardımcısına sahip park paketi, hem park yeri aramayı ve seçmeyi hem de yatay ya da dikey park boşluklarına ya da garaja girmeyi ve çıkmayı kolaylaştırır. 360° kamera sistemine sahip park paketi, medya ekranına gerçekçi bir görüntü aktararak park etmeyi ve manevra yapmayı destekler.

Çok düşük takip mesafesi ağır kazaların ana nedenlerinden biridir.

Bu sistem sürücüyü öndeki araçla takip mesafesinin çok az olduğu durumlarda görsel olarak uyarır. Algılanan bir çarpışma tehlikesinde işitsel bir uyarı gerçekleşir, sürücünün frenlemesi desteklenebilir ve tepki alınmadığında, hız bağımsız olarak azaltılabilir.

PRE-SAFE® sistemi.

Opsiyonel sistem, kritik sürüş durumlarını önceden algılayabilir ve olası bir kaza tehlikesinde yolcuların korunması için önlemleri başlatabilir. Buna, örneğin geriye doğru kemer gerdirme veya açık yan camların otomatik olarak kapatılması dahildir.

Akıllı telefon entegrasyon paketi.

Bu donanım ile Apple CarPlay™ ve Android Auto aracılığıyla ilgili işletim sistemine sahip uyumlu akıllı telefonlar araca entegre edilebilir ve örneğin sesli kumanda ile kumanda edilebilir. Navigasyon da dahil en önemli uygulamalar ve belirli bazı uygulamalar desteklenir.

Mercedes-AMG 2/2

AMG Performans aracı – Saf büyüleyicilik.

Resimler ve videolar

GLA'nın resimleri ve videoları.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin