GLE.

Mercedes-Benz SUV Ailesi.
Öne çıkanlar.

İlk görüşte.
Etkileyici özelliklerini keşfedin.
Sizin için düşünen bir far.

Her tür sürüş koşulunda en doğru aydınlatma. Opsiyonel sunulan Akıllı Far Sistemi caddelerde, otobanlarda veya kırsal yollarda ışık ve sürüş koşullarına otomatik olarak adapte olur.

Baş döndüren bir dinamizm.

GLE 500 PLUG-IN HYBRID, motorlu araç keyfini çevresel sorumluluk ile birleştirir. Benzersiz sürüş dinamikleri hibrit modda da geçerlidir. E-MODE'da ise 30 km mesafeyi sıfır emisyonla kat edebilirsiniz.

Her seyahatte yeni bir deneyim.

Orta konsolda pratik bir konuma yerleştirilmiş olan opsiyonel DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu kullanarak konfordan dinamiğe kadar altı farklı sürüş modundan birini seçebilirsiniz.

Mükemmel bir görüş imkanı kazandırır.

MAGIC VISION CONTROL cam silecekleri, her zaman en iyi görüş imkanına sahip olmanızı sağlar. Cam yıkama sıvısının miktarını dış ortam sıcaklığına, araç hızına ve sürüş koşullarına göre ayarlar.

Konfor

Konfor.
Bu dinamik offroad aracı, iç kısımda en yüksek konforu sunarken, uzun yolların rahatlıkla üstesinden gelmenizi sağlar. Kendinizi her sürüşü kolayca muhteşem hale getiren bir iç alanda hayal edin.
Haydi gelin. Çalıştırın.

Güvenilir bir pozisyonda, zirvedeki yerinizi alın. Konforun en üst düzeyiyle çevrelenmiş haldeyken GLE'nin yüksek kaliteyle donatılmış kokpitinde her sürüşte kendinizi evinizde hissedebilirsiniz. Öne çıkan özellikler arasında büyük medya ekranlı gösterge tablosunun yeni tasarlanmış üst kısmı ve 3 kollu tasarıma sahip, çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi yer almaktadır. Gösterge tablosu isteğe göre ARTICO suni deriyle kaplanabilir.

Üstü açık.

Panoramik sürgülü tavan özel bir genişlik ve özgürlük hissi verir. Geniş cam yüzeyi, gün ışığının içeri girmesini sağlarken geceleri yıldızları izlemenize imkan tanır. Sistem, arka bölümde sabit panoramik cam tavandan ve önde ise iç mekanın kişisel olarak havalandırılmasını sağlayan, elektrikle çalışan cam sürgülü tavandan oluşur.

Enerji kaynağı.

Işık, sağlığımız için son derece önemlidir. Ambiyans aydınlatması, GLE'nizi aynı zamanda ihtiyacınız olan şeyleri her daim size sunan farklı bir ortama dönüştürür: rahatlama, canlılık ve dinamiklik. Doğrudan vurmayan hoş ışığıyla ambiyans aydınlatması, iç tasarımın hatlarını vurgular ve ferah bir ortam hissi verir. Arzu edilen ışık atmosferinin yaratılabilmesi açısından beyaz, kehribar ve buz mavisi renk seçenekleri mevcuttur. Parlaklık, beş karartma kademesine ayrılmıştır.

Yüksekte oturun. Derinlemesine rahatlayın.

Daha bindiğiniz andan itibaren GLE'niz off-road araçlara özgü yüksek koltuk pozisyonu sayesinde kelimenin tam anlamıyla en üst seviyede konfor sunar. Elektrikli ayarlanabilen sürücü ve ön yolcu koltukları; koltuk iklimlendirmesiyle veya masaj fonksiyonu, konforlu koltuk başlıkları ve oturma minderi derinlik ayarına sahip ergonomik koltukla daha da iyileştirilebilen optimum tutuş ve mükemmel bir uzun yol konforu sağlar.

Herkes için serbest alan. Ve mümkün olan her şey için.

Segmentindeki en büyük omuz genişliğine ve üç çocuk koltuğu için gerekli yere sahip GLE'nin arka bölümü, rahatlıkta gerçekten de son noktaya ulaşmaktadır. Konfor ve yükleme alanı ihtiyacına bağlı olarak koltuk sırt dayanağı, on kademede öne doğru 12° ve arkaya doğru 6° ayarlanabilir. Bardak tutuculu kol dayanağı ve isteğe bağlı koltuk ısıtması, her bir turu zevkli kılar.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)
Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

İster trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, GLE'niz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardından geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerji depolama zamanı. Hedefinize her şeyden önce güvenli, ama aynı zamanda rahatlamış olarak ulaşmanız için.

Kavşak fonksiyonlu aktif fren yardımcısı

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

MAGIC VISION CONTROL cam silecekleri

360° kamera sistemine sahip park paketi

Sürüş özellikleri

Sürüş özellikleri.
İster çakıl, ister sert asfalt üzerinde isterse toprak yollarda olsun: doğru yolu bulursunuz. Ayrıca GLE zor zeminlerin üstesinden gelmek için tüm yeteneklerini ortaya koyar.
Mercedes-Benz GLE Video

Mercedes-Benz GLE Video
Sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC ve isteğe bağlı olarak offroad teknik paketi sayesinde GLE'nizle her türlü zeminde rahatlıkla yol alırsınız. Değişken araç seviyesi ve "Offroad+" sürüş programı, onun en güçlü yanlarından sadece ikisidir. Kazancınız: her zaman olası en iyi çekiş.
Bağlantılar

Bağlantılar.
Otomobilinizle aranızdaki en iyi bağ; Mercedes me connect. Mercedes me connect ile siz, akıllı telefonunuz ve Mercedes-Benz'iniz arasında büyüleyici bağa kavuşursunuz. İster yolda ister evde; Mercedes me connect ile Mercedes me portalından veya Mercedes me uygulamasından kilometre durumu, lastik basıncı ve yakıt durumu gibi araç verilerini kolayca online olarak görebilirsiniz. Uzaktan arıza teşhisi ve kaza, bakım ve arıza yönetimi ile Mercedes-Benz acil çağrı sistemi size ağ bağlantılı güvenlik sunar. Sürüş hedeflerinizi kolayca akıllı telefonunuzdan Mercedes-Benz'inize gönderirsiniz. Giriş yapın ve gündelik hayatınızı zenginleştiren ve kolaylaştıran diğer hizmetleri kullanın.

Enerjik, dışa dönük ve yüksek performans için hazır: Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC premium bir SUV ile motor sporları teknolojisinin bir füzyonudur.

430 kW Nominal güç

760 Nm Tork

Özel, etkileyici, kararlı: Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC her anı ve her metreyi en iyi şekilde değerlendirme konusunda oldukça iddialıdır.

Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC: karma yakıt tüketimi: 11,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 276 g/km.[1]

410 kW Nominal güç

700 Nm Tork

Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC performansın ve tutkunun dünyasına girişi temsil ediyor.

Mercedes-AMG GLE 43 4MATIC: karma yakıt tüketimi: 8,6 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 199 g/km.[1]

287 kW Nominal güç

520 Nm Tork

Resimler ve videolar

GLE'nin resim ve videoları.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin