GLS.

Mercedes-Benz SUV Ailesi.
Mükemmellik

Mükemmellik.

GLS, eğer bir tane istiyorsanız. SUV, eğer bir tane ihtiyacınız varsa.


GLS, sayısız standart ve özel donanımı sayesinde hem asfaltta hem de arazideki tüm koşullarda huzuru ve dinginliği birleştirir.

Havalı süspansiyon ve ADS PLUS dahil AIRMATIC dinamik sürüş paketi

Sürüş yardımcısı paketi Plus
Mercedes-Benz kullanmanın verdiği iyi his.

MAGIC VISION CONTROL cam silecekleri

9G-TRONIC

Yeni bir seviyede iç mekan konforu.

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

Konfor

Konfor.
Tamamen isteklerinize göre bir seyahat için en konforlu iç mekan.
Kusursuz sesin büyüsü.

Bang & Olufsen ile geliştirilen High-End-Surround ses sistemi 14 aktif High-End hoparlörü ve 1.400 Watt gücündeki BeoCore amplifikatörü ile en yüksek seviyede müzik keyfi sunar. Ön ayna üçgeninde LED lamba aydınlatmalı ve "Acoustic Lense Technology"ye sahip iki tiz hoparlör ve kişisel ses ayarları ile aracın iç mekanı, etkileyici bir akustiğe sahip bir konser salonuna dönüşür.

Eşsiz ses kalitesine sahip Surround ses sistemi.

Özenle belirlenen Harman Kardon® teknik bileşenleri özellikle otantik bir ses kalitesi sunar. Araç içindeki yolcular tüm koltuklardan etkileyici 360° ses kalitesinin keyfini çıkartır. 14 adet yüksek performanslı hoparlöre sahip ses sistemi, spesifik olarak aracın akustik koşullarına uyarlanmıştır. Dijital sinyal işlemcisine sahip yüksek performanslı DSP amplifikatörü, yüksek hesaplama gücüyle frekanslara kumanda eder ve uyumlu bir ses kalitesi sağlar.

İkinci sırada birinci sınıf eğlence.

DVD filmler, müzik veya opsiyonel TV tuneri ile TV izlemek; arka bölüm eğlence sistemi arka bölümdeki yolculara tamamen özel bir eğlence programı sunar. İki adet 20,3 cm büyüklüğündeki ekran ve Kleer kulaklık mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. Sisteme kızılötesi bir uzaktan kumanda üzerinden konforlu bir şekilde kumanda edilir. Bir DVD oynatıcıya sahiptir ve harici cihazlar için bağlantı seçenekleri bulunmaktadır.

Üç iklim bölgesine sahip iklimlendirme otomatiği.

Üç iklim bölgesi ve üç klima stili ile THERMOTRONIC, araçta kişisel bir rahatlık iklimi sağlanır. Sıcaklık ve hava dağılımı sürücü, ön yolcu ve arka bölüm için ayrı ayrı ayarlanabilir. Sensörler istenilen iklimi her bölgede sabit tutar. Hava kalitesi ve zararlı gazlar için bir sensör, emilen dış havanın kalitesini sürekli denetler. Zararlı madde değerleri yükseldiğinde sistem otomatik olarak hava sirkülasyonu moduna geçer.

İç mekanda iyileştirilmiş hava kalitesi.

Araç iç mekanındaki havanın iyonlaştırılması bir tazelik etkisi yaratır ve insanın kendisini rahat hissetmesini sağlar. İki adet ince toz aktif karbon filtreli filtre sistemi havadaki tozu, kurumu ve polenleri filtreler ve ayrıca zararlı madde ve kokuları azaltır.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş).

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.


İster trafiğin yoğun olduğu saatte ister uzun gece sürüşlerinde ister bilmediğiniz yollarda olsun, GLS'niz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.

DISTRONIC, aktif takip yardımcısı

Kavşak fonksiyonlu aktif fren yardımcısı

Aktif kör nokta yardımcısı

Aktif şerit takip yardımcısı
Aktif şerit takip yardımcısı
Aktif şerit takip yardımcısı

PRE-SAFE® PLUS
PRE-SAFE® PLUS
PRE-SAFE® PLUS

Bağlantılar

Bağlantılar ve bilgi eğlence sistemi.

Mercedes-Benz GLS'deki bağlantılar ve bilgi eğlence hizmetleri en yüksek kalitede modernlik sunar.

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı

Audio 20 CD

Akıllı telefon entegrasyon paketi
Mükemmel bağlantı.

Remote Online Hizmeti

Mercedes me connect

Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş); Ayrıntılardaki teknolojiler.

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

Direksiyon yardımcılı DISTRONIC, aktif takip yardımcısı

Kavşak fonksiyonlu aktif fren yardımcısı

Konsantrasyon kaybı yardımcısı ATTENTION ASSIST

Ön camda sanal gösterge paneli

MAGIC VISION CONTROL cam yıkama sistemi

PRE-SAFE® PLUS

PRE-SAFE® sistemi

Yan rüzgar yardımcısı

Aktif şerit takip yardımcısı
Aktif şerit takip yardımcısı
Aktif şerit takip yardımcısı

Aktif kör nokta yardımcısı

Trafik Levhaları yardımcısı

DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim fonksiyonu

Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC
Her gün için dört tekerlekten çekiş.
Dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC

360° kamera sistemine sahip park paketi

COMAND müzik, eğlence sistemi ve navigasyon ön hazırlığı

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

Otomatik Uzun Far Yardımcısı Plus

Bang & Olufsen BeoSound AMG

KEYLESS-GO (anahtarsız kullanım)

Mercedes AMG

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC – Drive Supreme.
Her anı ve her metreyi en iyi şekilde değerlendirme konusunda oldukça iddialıdır.
Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC'in dış mekan tasarımı.

Güçlü ve çarpıcı tasarım, etkileyici ölçüler. Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC sadece tek bir tarzı tanır: Kendi tarzı. Büyük hacimli soğutma havası girişlerine sahip A-Wing tasarımında ön apron. Daha iyi bir aerodinamik için rüzgarlıklar. Siyah boyanmış çıtalara sahip radyatör ızgarası. Buna ek olarak, daha geniş bir duruş için 44 mm kadar genişletilmiş davlumbazlar. GLS'nin AMG High-Performance SUV-Range içinde yerini vurgulayan tasarım elemanları.

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC'in iç mekan tasarımı.

Araca bindiğiniz an, asıl hedef önemini yitirir. Alüminyum vites değiştirme mandallarına sahip AMG performans direksiyon simidi ellerinizi, geniş iç mekan ise tüm duyularınızı okşar. Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC sadece boyutu ile etkileyici değildir, aynı zamanda en güvenli ve en konforlu performans araçlarından biridir. Tam teşekküllü yedi koltuk sayesinde de daha fazla kişiye yer sunar. Arzulanan: Direksiyon simidinin arkasında bulunan, mükemmel şekilde biçimlendirilmiş Nappa deri spor koltuk.

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC'te tahrik.

AMG'nin en güçlü seri üretim SUV'larından biridir. AMG 5,5 litre V8 biturbo motor, 430 kW ve 760 Nm'lik yüksek performansı ile etkileyicidir. Sadece 4,6 saniye sonra 100 km/saat hıza ulaşır. DYNAMIC SELECT sürüş karakter seçim foksiyonu ile sürüş tutumu beş kademede verimli ve konforludan sportife kadar ayarlanabilir. Bu sırada AMG SPEEDSHIFT PLUS 7G-TRONIC; kısa vites değiştirme süreleri, sürekli çekiş gücü ve günlük hayatın dikiz aynasında daha hızlı kaybolmasını sağlar.

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC'teki LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi).

Karanlıkta bile bir adım öndedir. LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi), önünüzde bulunan alanın her zaman en iyi şekilde aydınlatılabilmesi için LED farları otomatik olarak ayarlar. Her türlü hava ve sürüş koşulunda ve hatta virajlarda ve dönüşlerde. Sonuçta kendi yolundan gitmekten hoşlananlar, zor ışık koşullarında da yolculuğun nereye götürdüğünü her zaman bilmek ister.

Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC'teki AMG Performance 4MATIC.

İster otoyolda, ister hızlı virajlarda ister offroad olsun; AMG Performance dört tekerlekten çekiş sistemi 4MATIC her arazinin hakkını verir. Sürekli dört tekerlekten çekiş sistemi, tahrik gücünü 40 : 60 oranında ön ve arka aksa dağıtır ve ACTIVE CURVE SYSTEM (aktif viraj sistemi), aktif yürüyen aksam stabilizatörleri sayesinde savrulmaları azaltır. Bu; daha fazla çekiş gücü, sürüş stabilitesi ve daha yüksek çeviklik ile üstün ve öngörülü bir sürüş stabilitesini garanti eder. Ama tüm bunlarla ne yapacağınız tamamen size kalmış.

Resimler ve videolar

GLS'nin resimleri ve videoları.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin