Mercedes-Benz Guides

”Mercedes-Benz Guides” uygulaması, aracın kullanımı ile ilgili bilgiler sunar. Kullanıcı, uygulamayı ilk kez başlattıktan sonra ”Guide’larım” alanında mevcut tüm modellere erişebilir.

Her bir modelin Guide’ı, aracın donanımları ile ilgili kullanım açısından önemli bilgiler, resimler ve filmler içerebilir. İçeriklere bir arama fonksiyonu üzerinden erişilebilir. Belirli bir Guide indirdikten sonra, filmler hariç tüm içerikler çevrimdışı olarak kullanıma sunulur.

Online işletme talimatı her zaman güncel sürüme sahiptir. Mercedes-Benz, araçlarını sürekli olarak teknik açıdan en güncel seviyeye uyarladığı ve hem şekil, hem de donanım olarak değişiklikler yaptığı için, somut aracınıza göre olası farklılıklar dikkate alınmamış olabilir. Bir Guide’da, aracın tüm seri üretim kapsamındaki donanımları ve özel donanımları anlatılmaktadır. Bu nedenle aracınızın, anlatılan tüm fonksiyonlar ile donatılmamış olabileceğini dikkate alın. Bu, emniyet açısından önemli sistemler ve fonksiyonlar için de geçerlidir. Dil seçeneklerinde ülkelere özgü farklılıkların olması mümkündür.

İşletme talimatının bu sürümü, araçla birlikte teslim edilmiş olan basılı işletme talimatının yerini hiç bir koşulda almaz!

Kullanım kılavuzlarını dijital bir şekilde akıllı telefonunuzda görüntüleyin.