Mercedes-Maybach S-Serisi

Saf lüks.
Tüm beklentileri fazlasıyla karşılar.

Özel deri donanımdan ahşap süslemelere; daha iyisi olamaz. Ayrıca şoför paketi arka bölümde oldukça geniş bir diz mesafesi sunar.

Etkileyici biçimde üstün.

Güçlü hava girişleri, geniş bir tampon, gurur verici bir ismin yazdığı ızgara: Çarpıcı ön bölüm, yeni Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'a etkileyici bir kimlik sağlıyor.

Canlandırıcı ayrıcalık.

İsteğe bağlı olarak mevcut ENERGIZING konfor kontrolü [1] tüm yolcuların rahatlamasını sağlar. THERMOTRONIC, masaj ve koku verme gibi konfor sistemlerini ilham verici bir zindelik deneyimine dönüştürür.

İleriye dönük yardımcılar.

Her rotada konforlu ve güvenli: Mercedes-Benz Intelligent Drive son derece gelişmiş yardımcı sistemleri bir araya getirir ve akıllı harita verileri sayesinde yolda ileriye bakarak aracı ayarlar.

Benzersiz bir ağa sahip.

Ekran üzerinde gösterilen gösterge paneli ve akıllı telefonlara yönelik kablosuz şarj sistemi, önemli kararlar için gerçek zamanlı bilgilere ihtiyaç duyan yolcuları destekler.

Araç tasarımı.

Araç tasarımı
Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'ın eşsizliği yüzünden okunuyor.
Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.
İster yoğun trafik saatlerinde, ister uzun yolda, ister bilinmeyen yollarda olsun; S-Serisi Sedan'ınız sizi stresli koşullarda hissedilir şekilde rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerji depolama zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.
Bağlantılar.

Mercedes me connect; Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan'ınız için dijital hizmetler.

En iyi bağlantı her zaman bir cadde değildir.

Mobilitemiz hızla değişti: Dijital yaşıyoruz ve neredeyse her zaman erişilebilir durumdayız. Bu durum otomobilin içinde de sürdürülecektir. Mercedes me connect sürücüyü aracına ve aracı tüm dünyaya bağlar. Kapsamlı konfor hizmetleri sürüş esnasında sizi destekler ve daha fazla güvenlik, daha fazla bağlantı ve elbette unutulamayacak daha büyüleyici bir sürüş deneyimi sunar.

Mercedes me connect hakkında daha fazla bilgi edinin:

  • Car to X iletişimi
  • Concierge hizmeti
  • Mercedes-Benz acil çağrı sistemi
  • Mercedes me connect temel hizmetler
  • Mercedes me connect temel hizmetler
  • Remote Online hizmetleri (opsiyonel)

Resimler

Mercedes Maybach S-Serisi Sedan'ın resimleri.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin