SLC.

Duyuların özgürlükle dansı.
Araç tasarımı

Araç tasarımı.
SLC'nin tasarımı tüm duyuları hareketlendirir. Uzun motor kaputu, kısa sarkıntılar; heyecan verici dinamik siluet tüm hatları ile yaşama sevinci aşılamaktadır. Krom kanat ve elmas görünümlü radyatör ızgarası ile çarpıcı ön kısım tüyler ürperticidir. Güçlü ifadeye sahip arka kısım ise aracı muhteşem bir şekilde sonlandırmaktadır.
Dinamik siluet.

Siluet, oldukça geride yer alan yolcu mahalline sahip tipik Roadster Styling ile heyecan uyandırır. Vario tavan açıkken yatık A direği ve çerçevesiz yan camlar göz alıcıdır. Ön çamurluktaki havalandırma ızgaraları, Mercedes-Benz 300 SL‘i hatırlatan tam parlak krom bir kanada sahiptir

Kaslı arka kısım.

Hiç olmadığı kadar kaslı: Arka kısım. Krom kaplı entegre iki egzoz çıkışı ile çevrili siyah difüzörle daha çarpıcı. Daha dar bir formda yeni tasarlanmış arka lambalar ile vurgulu. LED ışık teknolojisine sahip arka lambalar yatay olarak üst üste sıralı birimler olarak gruplanmıştır: Yukarıda fren lambası ve arka ışık, ortada fren lambası ve arka ışık, aşağıda sinyal lambası ve geri sürüş ışığı. Arka lambaların tüm birimleri kırmızı kapak camının altına yerleştirilmiştir.

Çarpıcı ön kısım.

SLC eşsiz detaylarla hem yolları, hem de kalpleri fetheder. En önde: Elmas görünümlü radyatör ızgarası, isteğe bağlı krom pinleri ve entegre Mercedes yıldızı ile eşsiz biçimde çarpıcı ön kısım.

Sportif iç mekan.

Sportif iç mekan tasarımı, üstü açık sürüşü neredeyse bir mecburiyet haline getirir. Çünkü bu şekilde, yeni tasarım spor koltuklar ve perfore tutma yerine sahip spor direksiyon simidi, çok daha fazla sayıda hayran bakışa hitap edebilir. İsteğe bağlı olarak ruh halinize göre renk tonu ayarlanabilen ambiyans aydınlatması ise iç mekanı çok etkileyici biçimde gözler önüne serer.

Mercedes-AMG

Mercedes-AMG.

Tasarım.
Kendine has sportiflik.
Teknoloji
Sürükleyici performans.
Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş).
Performansı destekleyen konfor ve örnek niteliğinde güvenlik.

İster trafiğin yoğun olduğu saatte, ister uzun gece sürüşlerinde, isterse bilmediğiniz yollarda olsun, SLC'niz tam da stresli durumlarda üzerinizdeki yükü belirgin şekilde hafifletir. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun ardında geçirdiğiniz zaman, sizin zamanınızdır. Rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama her zaman rahat bir şekilde gidersiniz.


Mercedes-AMG SLC 43: karma yakıt tüketimi: 7,8 l/100 km, karma CO2 emisyonları: 178 g/km[1]


[1] Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.

DISTRONIC mesafe ayar yardımcısı

Aktif fren asistanı

Trafik işareti asistanı

PRE-SAFE® sistemi

Şerit takip yardımcısı
Farkına varmadan şeridi terk ettiğinizde sizi uyarır.
Şerit takip yardımcısı

Kör nokta asistanı

DYNAMIC SELECT

PARKTRONIC park asistanı

Geri sürüş kamerası

COMAND Online

Adaptif uzun far asistanı Plus

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

Harman Kardon® Logic 7® Surround ses sistemi

KEYLESS-GO (anahtarsız kullanım)

MAGIC SKY CONTROL'lü panoramik Vario tavan

Bağlantılar

Sizi dünyaya bağlayan bağlantılar.

SLC'niz için Mercedes-Benz tarafından sunulan dijital hizmet dünyası Mercedes me hakkında daha fazla bilgi edinin.


Resimler ve videolar

SLC'nin resimleri ve videoları.

Test Sürüşü Randevusu
Konfigüratör
Bayi Arama
Online Servis Randevusu
Mercedes me magazin