Yeni A-Serisi.Çok orjinal. Aynı sen.

Konuşabilir miyiz?

Tamamen yeni bir LINGUATRONIC sesli komut sistemi sayesinde yeni A-Serisi sözünüzü dinler. Ancak daha fazlası da var: Önceden komutlar öğrenmesine gerek kalmadan sizi anlar ve sizinle konuşur.

Yeni bir tasarım? Yeni bir çağ.

Yeni A-Serisi'nin tüm çizgileri yalnızca bir yönde ilerler: Duygusal sadeliğe dayanan tasarım felsefemiz. Yüzeyler daha da sade, ayrıntılar daha da belirgin.

Yükünüzü nasıl hafifletebiliriz?

Çünkü yeni bağlantı hizmetlerimizde amaç yalnızca bu. Hayatı daha basit hale getirmek. Yeni A-Serisi, sizin için önemli olan her şeye kablosuz, anahtarsız ve tamamen zahmetsiz bir şekilde bağlanır.

Güven hakkında konuşalım.

A-Serisi aracınız sizi yaklaşmakta olan çarpışma tehlikesine karşı uyarabilir, frenleme ve kaçınma manevrası sırasında size yardımcı olabilir veya otomatik olarak kendi kendine acil frenlemeyi tetikleyebilir.

MBUX
Tasarım
Güvenlik

MBUX

Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi.

Yeni ve sezgisel MBUX multimedya sistemi, dünya üzerinde tek bir insan için yapılmıştır: sizin için. Bu nedenle her ayrıntı isteklerinize, sürüş tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Dokunmatik panel ve direksiyon simidi tek bir el hareketiyle size özel ayarlanır.

Otomobil tasarımı

Yeni bir tasarım. Yeni bir çağ.

Yeni A-Serisi kendini gösteriyor. Net ve daha sade çizgiler. Sportif ve heyecan verici bir tasarım oluşturan benzersiz bir karışım.

Bağlantılar

Burada her şey tamamen sezgisel.

Yeni A-Serisi'nin yenilikçi bağlantısını bu kadar özel kılan şey nedir? Sadeliği. O kadar iyi çalışır ki çalıştığını fark etmezsiniz bile. Çünkü sizin için önemli olan şeyler ile bağımsız şekilde bağlantı kurmanızı sağlar.

Güvenlik ve yardım

Koruyucu içgüdüde son nokta.

Yeni A-Serisi 200 km/saat'te bile mesafeyi koruyabilir ve böylelikle üst sınıf ile arasındaki mesafeyi kapatır.

Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş)

Performansı destekleyen konfor ve proaktif güvenlik.

İster yoğun trafik saatlerinde, ister uzun yolda ister bilinmeyen yollarda olsun, A-Serisi sizi stresli koşullarda hissedilir şekilde rahatlatır. Bunun arkasında Mercedes-Benz ile her sürüşü daha güvenli ve benzersiz kılan bir konsept vardır: Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş). Çünkü direksiyonun başında geçen zaman sizin değerli bir zamanınızdır. Şimdi rahatlama zamanı. Enerjinizi doldurma zamanı. Böylece gideceğiniz yere öncelikle güvenli, ama rahat bir şekilde gidersiniz.

Resimler ve Videolar

Yeni A-Serisi galerisi.

Herkes Yeni A-Serisi hakkında konuşuyor.