Hakkımızda

Gelecek Otomotiv'i Tanıyın.

Otomotiv sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip olan Gelecek Otomotiv, 15 yıldır Mercedes-Benz marka araçların satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla sürdürüyor.

Mercedes-Benz ile yolculuğuna Anadolu’da Diyarbakır, Erzurum ve Malatya’daki showroomlarla başlayan Gelecek Otomotiv, 2018 yılında İstanbul’a güçlü bir adım attı. Gelecek Otomotiv VadiPark, 9 bin 500 metrekarelik dev bir alanda birçok mimari ve teknolojik ilki barındırırken üzerinde en büyük Mercedes-Benz yıldızını taşıyor. İstanbul’daki ikinci lokasyonu olan Emaar Square Mercedes-Benz Executive City Store ise Mercedes-Benz’in Türkiye’deki dijital showroom dönüşümünün ilk örneği olarak dikkat çekiyor.

Mercedes-Benz ürün gamının tamamı için satış ve satış sonrası hizmetler sunan Gelecek Otomotiv, premium segmentte ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ sloganıyla yoluna devam ediyor. Gelecek Otomotiv, Türkiye’deki toplam 45 bin metrekarelik alanı ve 275 çalışanıyla birlikte dürüstlük, şeffaflık ve yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla otomotivin geleceği olmayı sürdürecek.